O nas

Kubiak Consulting to coś więcej niż tradycyjne biuro rachunkowe. Cechuje nas odpowiedzialność i przejęcie inicjatywy we współpracy z naszymi klientami. Aktywnie uczestniczymy w realizacji zadań aby stale optymalizować najbardziej aktualne i dopasowane rozwiązania.

Nasze systematyczne podejście do kluczowych zadań ma najwyższy priorytet do bieżącego dostępu informacji finansowej, która często decyduje o strategii działania firmy.

Systematyczność & Efektywność

Nasz model biznesowy oparty jest na codziennej systematycznej pracy w księgowaniu dokumentów który podnosi ciągły wzrost efektywności w obszarze księgowości. Dzięki elektronicznemu systemowi obiegu dokumentów, e-archiwizacji, e-teczek pracowniczych oraz innych modułów wspierających Państwa w prowadzonej działalności pozwoli na efektywne korzystanie z udogodnień i automatyzacji, skracając czas większości procesów.

Dlatego precyzyjnie dopasowujemy proponowane rozwiązania do Państwa aktualnych potrzeb z wykorzystaniem nowoczesnych możliwości IT gwarantując sprawna nieprzerywalna bezpieczną obsługę.
0

Lata
na rynku

Dekadami zdobywane doświadczenie przekładamy na najwyższą jakość usług

0 +

Zadowolonych klientów

Wspieramy przedsiębiorców w osiąganiu ich biznesowych celów.

0 %

Bezpieczeństwo danych

Gwarantujemy niezawodność i ochronę wszystkich informacji.

Co mówią o nas nasi klienci?